Okulistyka Weterynaryjna Marcin Lew

+48 606 917188, +48 515 147 177, Olsztyn, ul. Martyniaka 8 (wejście od ul. Wawrzyczka) okulistyka.lew@gmail.com

  • pl
  • en
Menu

Dla lekarzy

Informacje dotyczące współpracy

 
 

Konsultacje telefoniczne

Nie każdy Państwa klient wykazuje chęć, lub możliwości na odesłanie go do specjalisty. Proszę nie czuć się skrępowanym, aby o każdej porze zadzwonić do nas i przedyskutować Wasz przypadek okulistyczny.

Czego można od nas oczekiwać?

Komunikacji
Zapewnienie najlepszej opieki pacjentowi oraz najlepszej obsługi klientowi możliwe jest jedynie przy konstruktywnej współpracy pomiędzy lekarzem prowadzącym i lekarzem specjalistą. Można to osiągnąć dzięki efektywnej, terminowej i zgodnej komunikacji. Północnopolskie Centrum Okulistyki Weterynaryjnej Lew jest zobowiązane do utrzymywania doskonałych stosunków z lekarzami prowadzącymi.
Ponadto, po każdej rozmowie telefonicznej dotyczącej dyskusji przypadku i zaleceń leczenia, oraz po każdym skierowanym do nas przypadku, prześlemy w przeciągu 24 h w wygodnym dla Państwa formacie (e-mail, list), raport referencyjny.

Szacunku
Dr Lew, zanim stał się chirurgiem i okulistą, rozpoczynał swoją pracę w praktyce ogólnej małych zwierząt, przez co nie są mu obce trudności i wyzwania związane z codziennym życiem lecznicy weterynaryjnej. Północnopolskie Centrum Okulistyki Weterynaryjnej Lew będzie traktowało Państwa i Państwa zespół z szacunkiem i uczciwością. Możecie mieć Państwo pewność, że każdy skierowany do nas przypadek będzie otoczony życzliwą opieką i współczuciem. Pamiętając o Państwa podstawowej roli w długoterminowej opiece nad pacjentem, Północnopolskie Centrum Okulistyki Weterynaryjnej Lew dołoży wszelkich starań aby uhonorować relacje jakie wypracowali Państwo ze swoimi klientami.

Praktyki wyjazdowe/Możliwości kształcenia ustawicznego
Jeżeli są Państwo zainteresowani programem kształcenia ustawicznego, lub możliwością aby dr Lew odwiedził Waszą klinikę, lub pomógł wyszkolić Wasz zespół w zakresie podstawowych badań okulistycznych, włączając użycie oftalmoskopu, lampy szczelinowej lub tonopena, proszę skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Będziemy zadowoleni z aranżacji podobnych spotkań.

Dr Lew i Północnopolskie Centrum Okulistyki Weterynaryjnej, pragną serdecznie podziękować Państwu za dotychczasową owocną współpracę oraz życzyć sobie i Państwu dalszych sukcesów oraz wspólnego pokonywania niełatwych wyzwań jakie stawia przed nami okulistyka weterynaryjna.