Okulistyka Weterynaryjna Marcin Lew

+48 606 917188, +48 515 147 177, Olsztyn, ul. Martyniaka 8 (wejście od ul. Wawrzyczka) okulistyka.lew@gmail.com

  • pl
  • en
Menu

Dla Klientów

Informacje ogólne

 
 

Szanowni Klienci

Północnopolskie Centrum Okulistyki Weterynaryjnej Lew przyjmuje pacjentów z całej Polski oraz Niemiec, Anglii, Norwegii, Szwecji, Rosji, Litwy i Białorusi. W celu zapewnienia wygody, poszanowania Państwa czasu, wysokiego standardu świadczonych usług i bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID, wprowadziliśmy telefoniczny system rejestracji, umożliwiający indywidualne dopasowanie terminów konsultacji do Państwa potrzeb i możliwości. Dzięki temu każdy zarejestrowany na uzgodnioną godziną pacjent może wejść do Lecznicy bez obawy kontaktu z osobami postronnymi. Wejście pacjenta możliwe jest wyłącznie w towarzystwie 1 (jednego) opiekuna-właściciela w maseczce ochronnej, zakrywającej nos i usta. W poczekalni dostępny jest automatyczny dozownik płynu dezynfekującego ręce, a powierzchnie i pomieszczenia diagnostyczne są regularnie odkażane. Personel jest zaszczepiony i używa maseczek ochronnych.

Do Państwa dyspozycji pozostają 2 numery telefonów: 606 917 188 oraz 515 147 177 lub e-mail: okulistyka.lew@gmail.com

Nasze referencje potwierdzają lata praktyki, tysiące przeprowadzonych operacji oraz dziesiątki tysięcy pacjentów, których właściciele obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Przed pierwszą wizytą wypełnij Kartę Pacjenta

Po umówieniu terminu konsultacji zachęcamy do pobrania Karty Pacjenta, wypełnienia części „Dane Pacjenta” i odesłania do nas e-mailem, lub wydrukowania i zabrania ze sobą na spotkanie.

Prosimy przeczytać uważnie:

Zalecenia przedoperacyjne   Zalecenia pooperacyjne

Czego można od nas oczekiwać?

Punktualności Długi czas oczekiwania w gabinetach lekarskich jest zmorą nie tylko dla Państwa, lecz również, a może przede wszystkim dla Państwa zwierząt i naszych pacjentów. Północnopolskie Centrum Okulistyki Weterynaryjnej Lew dołoży wszelkich starań, aby dotrzymać umówionych terminów spotkań. Odstępstwem od tej reguły mogą być jedynie sytuacje wyjątkowe, w których trafiają do nas pacjenci powypadkowi, w stanach nagłych, lub z ostrym bólem, gdzie wymagane jest natychmiastowe udzielenie pomocy. W takich sytuacjach mogą nastąpić przesunięcia umówionych terminów wizyt za które przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.  

Bezstresowego badania okulistycznego wprowadziliśmy procedury bezstresowego badania zwierząt. W większości przypadków badanie okulistyczne jest badaniem nieinwazyjnym, wymagającym jednak bliskości różnorodnych instrumentów. Odpowiedni kontakt z badanym zwierzęciem zapewnia minimum stresu i maximum informacji uzyskanych w przebiegu badania.

Komunikatywności Prawidłowe i pełne zrozumienie charakteru i specyfiki choroby Państwa zwierzęcia, a także metodyczne przestrzeganie zaleceń dotyczących terapii, jest podstawą skutecznego leczenia. Konstruktywna współpraca pomiędzy lekarzem okulistą i opiekunem zwierzęcia pozwala uzyskać zadowalające wyniki i wymiernie skrócić czas leczenia. Północnopolskie Centrum Okulistyki Weterynaryjnej i dr Lew dołożą wszelkich starań aby w sposób przystępny i satysfakcjonujący odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.